Služby na míru

Informační systémy

web application development

Každý úspěšný businessman v současné době potřebuje kvalitní informační systém. V záplavě různých čísel a údajů potřebuje sledovat, zpracovávat a vstřebávat informace, které mu poskytnou konkurenční výhodu. Pro každého, kdo má zájem zlepšovat svou obchodní efektivitu nabízíme softwarová řešení na míru podle potřeb konkrétního zákazníka.

Vydali jsme se cestou webových aplikací, které jsou přístupné kdykoliv a z libovolného místa, a zabezpečují komunikaci s klienty v reálném čase. Centrální přehledy (reporty, analýzy, workflow…) umožňují získat spolehlivé informace pro management. Slouží také jako zdroj „jednotné pravdy“ napříč odděleními.

Informační systémy

Potřebujete sdílet informace uvnitř firmy, předávat novinky napříč odděleními či prezentovat společné dokumenty? Plánují si Vaši zaměstnanci schůzky s klienty? Nebo potřebujete jednoduše zpracovávat firemní výkazy? Pro všechny takové potřeby lze navrhnout intranet přesně podle Vašich potřeb. Veškeré informace budou pak dostupné transparentně v reálném čase.

Podělte se s námi o vaše potřeby… »

Portály

Portály neboli také agregátory slouží klientům k vyhledávání nabídek nejrůznějších produktů. Obvykle nabízí takový agregátor nějakou výpočetní logiku:

  • porovnání různých variant výrobků
  • konfigurátory produktů
  • multikriteriální porovnání nehmotných produktů, např. pojištění, letenek, či mobilních tarifů
  • přehledné vyhledávání nabídek e-shopů

Aplikace pro tyto účely patří mezi nejsložitější webové systémy, s kterými se můžete setkat. Klademe důraz na inteligentní návrh, aby hotová aplikace pracovala rychle, měla intuitivní ovládání pro klienty i obsluhující personál.

Hlavní devizou takto rozsáhlých systémů je možnost jejich modulárního rozšiřování a aktualizace fukčnosti v souladu s aktuálními potřebami a vývojem trhu.

Proměníme Váš nápad ve skutečnost… »

E-shopy

Nakupování online je u nás na vzestupu. Lidé stále více využívají komfortu hledání a objednávání zboží z domova. Zajistěte si spokojené klienty a rozšiřte své jméno nejen v bezprostředním okolí! Rozhodnete-li se pro vícejazyčný e-shop, můžete jednoduše oslovit i klienty z opačného konce světa…

Pomůžeme Vám zvýšit prodej… »

Osobní prezentace

Nemáte zatím využití pro složitou transakční aplikaci? Nechte si u nás vyvinout jednoduchou prezentaci Vaší firmy či produktu. Pomůžete tak zlepšit veřejné povědomí o Vašich aktivitách.

Postupem času možná zjistíte, že Vaši klienti by uvítali více interaktivní obsah, možnost porovnat či objednat produkty online. V takovém připadě dokážeme Vaši aplikaci snadno rozšířit pro tyto účely.

Dejte o sobě vědět… »Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Další informace