Zdravotní pojištění cizinců

Dnes byla spuštěna nová verze stránky Czech-Foreigners.com. Naleznete zde kalkulačku zdravotního pojištění cizinců, kde si můžete porovnat aktuální ceny pojištění. Komplexní zdravotní pojištění cizinců na rok již od 5200 Kč.

Kromě kalkulačky pojištění zde nabízíme i články a aktuality ohledně pojištění cizinců a obecné legislativy vztahující se k jejich pobytu. Rovněž zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky ohledně pojištění cizinců.

Komu je stránka určena

Stránka je určena všem zájemcům o zdravotní pojištění cizinců v České republice. Zde se můžete pravidelně dozvědět o novinkách z oblasti zdravotního pojištění cizinců v ČR i o aktualitách z různých oblastí, které se zdravotním pojištění souvisí. Tyto stránky jsou určeny zájemcům o zdravotní pojištění cizinců i samotným pojištěným osobám.

Rychle a přehledně

Jednoduchým způsobem může každý zájemce pojištění zjistit, na kolik by ho zdravotní pojištění pro cizince v ČR stálo. K tomuto účelu je vytvořená jednoduchá kalkulačka, kde klient vyplní nezbytné požadavky pro výpočet ceny pojistky a může si porovnat nabídky jednotlivých pojišťoven, které na Českém trhu zdravotní pojištění pro cizince poskytují.

Co se dozvíte

Na stránkách jsou zodpovězeny nejčastější otázky, které s uzavřením zdravotního pojištění cizinců souvisí. Díky tomu se lehce zorientujete, jaké druhy zdravotního pojištění v ČR existují, jaké zdravotní pojišťovny zdravotní pojištění nabízí i jaké dokumenty jsou k uzavření zdravotního pojištění nezbytné.

Speciální nabídky

Jako bonus ke spuštění nové stránky si její tvůrci pro vás přichystali zajímavou nabídku. Komplexní zdravotní pojištění cizinců na 1 rok již od 5.200 Kč. Neváhejte a pojďte si spočítat cenu své pojistky už dnes.

Těšíme se na milou spolupráci